Zamówiłam koszulkę w czwartek (było święto), a w sobotę rano odebrałam ją z paczkomatu! Byłam bardzo zadowolona z łatwości zamówienia i szybkości dostawy! Gratulacje!
Zweryfikowany klient
06.06.2026
Polecam sklep
Trafiłem na stronę tego sklepu przypadkiem i jestem więcej niż zadowolony. Świetna jakość, przystępne ceny i bardzo duży wybór. Polecam!